Soljamed

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Powrót

Strona startowa Komunikaty

Komunikaty

Email Drukuj PDF
Ważny komunikat:
od 15 czerwca 2020 zostaną  wznowione zabiegi  haloterapii z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego dla stanu epidemicznego. Ilość pacjentów  w zabiegach została ograniczona do 4 osób. Obowiązuje rejestracja telefoniczna przez nr 692 835 545

Dla osób nie potrzebujących zabiegu haloterapii (z tzw mgiełką solną) polecamy dwukrotnie tańsze seanse przy relaksującej muzyce.
1 Od 1 stycznia 2014 r ulegają zmianie ceny biletów i karnetów na zabiegi haloterapii oraz zabieg świecowania. Ceny zabiegów rekreacyjnych pozostają bez zmian. Cenniki podane są w zakładkach z lewej i górnej strony startowej.
2. Od 10 grudnia 2014r prowadzone będą  zabiegi halofitoterapii (tj inhalacja termiczna ekstraktem ziołowym + zabieg haloterapii z mgiełką solną) Cena promocyjna 15 zł od osoby. Informacja o szczegółach zabiegu przy rejestracji. Promocja aktualna do końca stycznia 2015r.
3.Zabiegi i seanse w grocie solnej są wykonywane  po uprzedniej rejestracji telefonicznej od poniedziałku do piątku w godzinach 10 -18-tej natomiast w sobotę i niedzielę w godzinach 11 do 16 tej.
Zapis na zabiegi prowadzony jest telefonicznie pod nr 692835545 przez cały tydzień w godz. od 10-tej do 18-tej.W miarę wolnych miejsc zabiegi będą wykonywane po 1-2 godzinach od  zgłoszenia telefonicznego.
4.Dla pacjentów, którzy zakupią karnety lub bilety na kwotę większą niż 150 zł  przyznajemy rabat  5% na dalsze zabiegi  na okres 1 roku.
5 Od 1 czerwca wykonujemy zabiegi halofitoterapii zalecany szczególnie dla pacjentów chorujących na przewlekłe zapalenie zatok i górnych dróg oddechowych. Zabieg prowadzony jest w dwóch etapach : w pierwszym wykonuje się ambulatoryjną inhalację kompozycją ziołową zaś po nim pacjent odbywa zabieg haloterapi w grocie solnej Szczegóły o zabiegu i kosztach podajemy telefonicznie 692835545 i mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

4. Przyjmujemy do wykonania analizę pierwiastkową włosów (APW) w celu oznaczenia jakościowego i ilościowego 36  biopierwiastków (w tym 6 toksycznych) dla ustalenia typu metabolizmu oraz zaleceń dietetycznych
.
3.Zapraszamy na zabieg świecowania uszu wykonywany w celu usunięcia nadmiaru woskowiny i poprawienia funkcji słuchu oraz pomocniczo w chorobach zatok i innych schorzeniach.Od  15 lutego 2012r oferujemy promocyjne ceny.Oczekujemy na wcześniej zapisanych pacjentów  w Soljamed przy ul Lenartowicza 6  w Jaśle, w poniedziałki i środy w godzinach 8-10.
4 .Od 15 kwietnia 2012r oferta usług została zwiększona o zabieg naświetlania promieniami podczerwieni w grocie solnej oraz w warunkach standardowych. Szczegóły o zabiegu, rejestracja oraz ceny podane są w zakładkach na stronie startowej. Ceny promocyjne będą obowiązywać do 31 lipca br
Zapisy oraz szczegółowe informacje w recepcji Soljamed  i  pod nr 692835545
Więcej informacji  w zakładce o świecowaniu

3. KOMUNIKATY O RABATACH

a/ Od 1 września 2011r wprowadza się dla zamówień zbiorowych przy zakupie karnetów na łączną kwotę większą niż 2000 zł zniżkę 10% zaś przy kwocie od 1000 do 2000 zł zniżkę w wysokości 5% na usługi świadczone w grocie Soljamed 

Copyright(C) Soljamed s.c. Wszelkie prawa zastrzeżone

Powrót

Strona startowa Komunikaty